Betvoy Giriş Adresi Yenilendi

Betvoy Giriş Adresi Yenilendi

Betvoy giriş adresi yenilendi. Kurucu şirket, lisans belgesi, vergi sistemi, paralı oyun seçenekleri nedeni ile betvoy sitesi kapatılmıştır. Hakkında engelleme kararı verilmiştir. Engelleme kararının verilmesi ile yeniden bir adres belirleme çalışması yapılmıştır. Yıllardır aynı uygulamanın tekrarlandığı görülmektedir. Betvoy sitesi defalarca engellenmiştir, defalarca kapatılmaya çalışılmıştır.

Ancak bunun karşılığında dakikalar içerisinde yeni giriş adresi ile sitenin yeniden açıldığı görülmüştür. Bu uygulamaya bakıldığında, betvoy sitesinin Türkiye pazarından vazgeçmek gibi bir düşüncesinin olmadığını ortaya çıkmaktadır.

Betvoy Kaç Oldu?

Betvoy kaç oldu? Mantıklı bir şekilde gündeme getirilen sorudur. Bugüne kadar yıllardır yapılan uygulamalarda, aynı sistemin geçerli olduğu görülmektedir. Sorunun güncel karşılığı 32 yani betvoy 32 olarak verilmektedir. Yeni giriş adresinin betvoy 32 şeklinde belirlendiği görülmektedir. Aynı uygulama elbette bir kez daha tekrarlanmıştır. Betvoy ismi sabit tutulmuştur. Orijinal ve resmi uzantı sabit tutulmuştur. Sadece 32 şeklinde bir güncelleme yapılmıştır. Türkiye ip adreslerinde, Türkiye’de sitenin kullanılacağı adres bu şekilde belirlenmiştir. Betvoy giriş için yeni adresi kullanın konusunda tüm ayrıntıları sitemizden takip edebilirsiniz.

Betvoy Adresi Kaç Gün Kullanılır?

Betvoy adresi kaç gün kullanılır? Yayınlanmış betvoy 32 adresinin kaç gün kullanılacağı bilinmemektedir. Tabii ki müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz, tabii ki canlı destek ya da elektronik posta servisini kullanabilirsiniz. Bu soruyu gündeme getirebilirsiniz. Alacağınız cevap aynı olacaktır. Belirlenmiş yeni giriş adresleri periyodik aralıklar ile kullanılacak şekilde gündeme getirilmektedir.

Betvoy 32 adresini, bir hafta, 10 ya da 15 gün veya birkaç saat ya da 1 ay kullanacağınız şeklinde bir ifade kullanılamaz. Burada belirleyici olan site ya da şirket değildir. Burada belirleyici olan bu adres hakkında da kapatılma kararını verecek olan, bilgi teknolojileri iletişim kurumudur.

Betvoy Yeni Adresi Ne Olacak?

Betvoy giriş adresi yenilendi. Betvoy 32 ile Türkiye ip adreslerine hizmetler aynı standartlarda verilmeye başlandı. Peki bu adreste kapatılır ise, betvoy yeni adresi ne olacak? Elbet önceden bilgi verilmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

Sadece bugüne kadar yapılan uygulamalar neticesinde, tahmini olarak, betvoy 33 ifadesinin kullanılması mümkün olabilir ancak, bir kez daha altını çizelim. Bu konuda karar verme yetkisine sahip olan sadece Limited şirketi yani kurucu ve işleticisi Limited Şirketidir.

1 geri izleme / bildirim

  1. Betvoy Giriş Değiştiğinde Ne Olur - Betvoy Yeni Giriş Aderis

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*