Betvoy Giriş İşleminde Şifre Değişikliği

Betvoy Giriş İşleminde Şifre Değişikliği

Betvoy giriş işleminde şifre değişikliği yapabilirsiniz. Şifre, bildiğiniz gibi, üyelik başvuru formu üzerinde oluşturulmaktadır. Üyelik başvuru formunu açtığınızda, sizden talep edilen bilgilerin arasında kullanıcı adı ve şifre belirleme gibi bir ifade olduğunu göreceksiniz.

Kayıt ol yazılı üyelik başvuru formunun alt tarafında, en az 8 karakter içerecek şekilde bir şifre belirlemesi yapmanız sizlerden talep edilmektedir. Buraya unutmayacağınız, hatırlayacağınız ya da kısa sürede ezberleyeceğiniz bir şifre yazmalısınız. Bu şifreyi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Betvoy Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

Betvoy şifremi nasıl değiştirebilirim? Şifreyi değiştirmek için hesabınıza erişim sağlayacaksınız. Kullanıcı adınızı, mevcut şifrenizi yazacak, giriş yap butonuna basacaksınız. Hesabınıza erişim sağladığınız andan itibaren, profil içerisindeki bölümleri göreceksiniz. Buradan, şifre yazısı üzerinden hareket edeceksiniz. Karşınıza bir sayfa çıkacaktır.

Önce değiştirmek istediğiniz şifreyi yazacaksınız, altına yine en az 8 karakterden meydana gelecek şekilde yeni şifreyi yazacaksınız. Son olarak yeni şifreyi en alttaki kutuya tekrar yazacaksınız. 2 bölüme yazdığınız şifrenin birbiriyle uyumlu olması gerekecektir. Onay vermeniz ile birlikte, şifre değişiklik işlemi gerçekleşecektir.

Betvoy Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim?

Betvoy şifremi unuttum ne yapabilirim? Böyle bir durumda başınıza gelebilir. Bu durumda betvoy 32 adresi ile siteyi açın, her zaman kullandığınız giriş yap butonunu görün ve seçim işlemini gerçekleştirin. Alt tarafa baktığınızda, şifrenizi mi unuttunuz? Şeklinde Türkçe hazırlanmış bir buton olduğunu göreceksiniz. Seçim işlemini yapacaksınız, sayfa görüntüsü değişecektir.

Üzerinde şifremi sıfırla yazılı bir sayfa ekrana gelecektir. Kullanıcı adı bölümünü dolduracaksınız. Elektronik posta adresi bölümünü dolduracaksınız. Kontrol ettikten sonra, sağ alt köşede gördüğünüz sıfırla şeklindeki butona basacaksınız. Yazdığınız elektronik posta adresine şifre sıfırlama linki gönderilecektir. Betvoy giriş değiştiğinde ne olur konusunda ayrıntıları sitemizde bulabilirsiniz.

Betvoy Şifremi Kaç Kere Değiştirebilirim?

Betvoy giriş işleminde şifre değişikliği kullanıcılar tarafından yapılabilir. Betvoy şifremi kaç kere değiştirebilirim? Hesabınız üzerinden şifre değiştirme işlemini istediğiniz gün, istediğiniz saatte yapabilirsiniz. İstediğiniz sayıda şifre değişikliği işlemini gündeme getirebilirsiniz. Peş peşe, defalarca şifre değiştirme işlemini yapmanız dahi mümkün olacaktır.

Bu konuda bir sınırlama yoktur ancak, şifrenizi unutmuş iseniz, burada bir sınırlama ile karşılaşacaksınız. Müşteri hizmetlerinden şifre sıfırlama linki, 24 saat içerisinde sadece 1 defa yapılabilmektedir. Her gün bir defa şifre sıfırlama linki alma hakkınız bulunmaktadır.

1 geri izleme / bildirim

  1. Betvoy Giriş İşleminde İstenilen Bilgiler - Betvoy Giriş Şifresi Değiştirme

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*